Jesteś użytkownikiem lub właścicielem maszyn CNC?

Scout jest dla Ciebie. Sprawdź co możesz zyskać dzięki naszej aplikacji.

Zdalne zadania

Szybkie i łatwe przesyłanie plików na maszynę CNC.

Ta unikatowa funkcja pozwala na bezpieczne przesyłanie kolejek plików z Twojego komputera zlokalizowane np. w biurze lub w domu, na maszynę CNC za pośrednictwem serwera Scout. Nie ma więcej potrzeby ręcznego przenoszenia plików przy użyciu dysku USB, konfigurowania serwera plików czy też przesyłania emaili. Pliki są automatycznie pobierane na komputer maszyny CNC, a operator maszyny musi jedynie rozpocząc proces frezowania lub cięcia. W trakcie pracy maszyny możesz na bieżąco śledzić postęp wykonywania kolejki w Scout, więc zawsze wiesz który plik i którą kolejkę Twoja maszyna aktualnie wykonuje. Uwaga: funkcja dostępna dla wybranych systemów sterowania.

Zdalne zadania w oprogramowaniu sterującym CNC:

Szybkie dodawanie zdalnych zadań:

Korzystaj bezpłatnie przez pierwsze 30 dni!

Załóż nowe konto

Oraz użyj naszego unikatowego Narzędzia Konfiguracyjnego Scout (SCT)
aby szybko i prosto dodać swoje maszyny do monitorowania.

Rozwiązania

Scout potrzebuje danych z maszyn CNC. Dane te mogą być przesyłane na kilka sposobów, w zależności od maszyny, którą posiadasz.

Oznacza to, że Scout może być wykorzystywany praktycznie z każdym typem maszyny CNC.

Scout Integrated

Nasz system współpracuje z wieloma popularnymi kontrolerami maszyn CNC, dzięki czemu możesz rozpocząć monitorowanie tych maszyn w ciągu kilku minut, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztow instalacji.

Dowiedz się więcej

Narzędzie Konfiguracyjne Scout (SCT)

Nasze unikatowe i innowacyjne narzędzie zaprojektowane specjalnie po to, aby w jak najprostszy sposób rozpocząć mointorowanie maszyn CNC. W zaledwie kilka minut rozpocznij monitorowanie swoich maszyn CNC.

Dowiedz się więcej

Scout Digital

Jeśli Twoja maszyna jest starszego typu lub jeśli chcesz po prostu wiedzieć kiedy pracuje, a kiedy jest w stanie bezczynności, to Scout Digital – składający się z cyfrowego modułu I/O do odczytywania sygnałów napięciowych maszyny – jest dla Ciebie.

Dowiedz się więcej

Scout Touch

Krok dalej niż Scout Digital – Scout Touch zawiera panel dotykowy oraz opcjonalnie dodatkowe akcesoria umożliwiające np. określanie pracownika, który jest/był przy maszynie czy klienta, na rzecz którego maszyna wykonywała pracę.

Dowiedz się więcej

Scout Desktop

Jeśli Twoja maszyna posiada już komputer PC z Windows, możesz to wykorzystać i zainstalować darmową aplikację Scout Desktop do komunikacji z serwerem Scout.Uwaga: już wkrótce dostępne

Dowiedz się więcej

Porównaj i pomóż mi wybrać

Nie jesteś pewny, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze? Skontaktuj się z nami lub sprawdź tabelę porównawczą.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie aplikacji, prosimy o kontakt.

+48 880 366 728

INTSOL sp. z o. o.
ul. Radarowa 60
02-137 Warsaw, Poland
VAT reg: PL 522-300-28-72